Menu
Polecane hotele

Miasta:

/ A / B / C / D / E / G / H / J / K / L / M / N / O / P / R / S / T / U / W / Z / Ł /

Hotele:

3 / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / Ś / T / U / V / W / Z / Ż /

hotele w polsce

Mercure Poznań

****
hotel Mercure Poznań Poznań - zdjecie 1 hotel Mercure Poznań Poznań - zdjecie 2 hotel Mercure Poznań Poznań - zdjecie 3

Adres

Ul. Roosvelta 20
60-829 Poznań

Polozenie

Hotel Mercure Poznań położony jest w samym centrum miasta, przy skrzyżowaniu głównych arterii i centrum komunikacyjnego Poznania, w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pobliżu Opery, Filharmonii, teatrów, banków ośrodków nauki, biznesu, niedaleko historycznej części miasta - Starego Rynku. Oddalony zaledwie 500 metrów od Dworca Głównego PKP oraz 6 km od Portu Lotniczego Ławica. Dogodne połączenia komunikacyjne sprzyjają zarówno pobytom biznesowym, jak i turystycznym.

Zaplecze konferencyjne

Gastronomia

Restauracja Brasserie de l'Opera zaprasza na dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Śniadanie serwowane w formie bufetu.
Metronome Bar- z eleganckim wystrojem jest idealnym miejscem zarówno dla spotkań biznesowych, jak i relaksu przy ulubionym drinku w miłej atmosferze. Muzyka na żywo we wtorki, środy i czwartki.
Passionata - oferuje znakomite ciasta i desery - wyrób naszych Mistrzów Cukierni - na bazie naturalnych składników.

Hotel Mercure Poznań Poznań zaprasza / Doba hotelowa w hotelu Mercure Poznań Poznań ropoczyna sie o godzinie 14:00:00 a konczy o 12:00:00. / GWarantujemy, iz Hotel Mercure Poznań Poznań jest warty odwiedzenia.