Menu
Polecane hotele

Miasta:

/ A / B / C / D / E / G / H / J / K / L / M / N / O / P / R / S / T / U / W / Z / Ł /

Hotele:

3 / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / Ś / T / U / V / W / Z / Ż /

hotele w polsce

Apartamenty Janexim Karmelicka

apartament
hotel Apartamenty Janexim Karmelicka Kraków - zdjecie 1 hotel Apartamenty Janexim Karmelicka Kraków - zdjecie 2 hotel Apartamenty Janexim Karmelicka Kraków - zdjecie 3

Adres

Ul. Karmelicka 8/14
31-133 Kraków

Polozenie

Mieszkanie na ul. Karmelickiej (wejście od podwórka) mieści się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Starego Miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki o łącznej powierzchni około 44m2.W pierwszym pokoju znajduje się kominek, jedno duże małżeńskie łóżko, TV.Z drugiego pokoju wydzielony jest aneks kuchenny(lodówka, czajnik elektryczny),znajduje się tam również sofa do spania. Łazienka z umywalką ,WC, wanną.

Kamienica położona jest zaledwie 5min na piechotę od Rynku Głównego i ok.20 min od dworca

PKP, przystanek tramwajowy- 30m.Recepcja oddalona jest o 2min.W pobliżu znajdują się również dwa parkingi strzeżone oraz sklep całodobowy. Atrakcyjne położenie tego mieszkania umożliwia w ciągu kilku minut dotarcie do najważniejszych zabytków starego Krakowa.

Klucze do apartamentu odbiera się w Recepcji Głównej przy ul. Karmelickiej 11/4

Zaplecze konferencyjne

Gastronomia

Hotel Apartamenty Janexim Karmelicka Kraków zaprasza / Doba hotelowa w hotelu Apartamenty Janexim Karmelicka Kraków ropoczyna sie o godzinie 14:00:00 a konczy o 12:00:00. / GWarantujemy, iz Hotel Apartamenty Janexim Karmelicka Kraków jest warty odwiedzenia.