Menu
Polecane hotele

Miasta:

/ A / B / C / D / E / G / H / J / K / L / M / N / O / P / R / S / T / U / W / Z / Ł /

Hotele:

3 / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / Ś / T / U / V / W / Z / Ż /

hotele w polsce

Apartamenty Janexim Garbarska

apartament
hotel Apartamenty Janexim Garbarska Kraków - zdjecie 1 hotel Apartamenty Janexim Garbarska Kraków - zdjecie 2 hotel Apartamenty Janexim Garbarska Kraków - zdjecie 3

Adres

Ul. Garbarska 24/20
31-133 Kraków

Polozenie

Mieszkanie na ul. Garbarskiej (przecznica od ul. Karmelickiej) z widokiem na Kościół Karmelitów mieści się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Starego Miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki o łącznej powierzchni około 60m2. W obu pokojach znajdują się po 2 pojedyncze łóżka z możliwością zestawienia, oraz TV w jednym pokoju. W kuchni (oddzielne pomieszczenie) – lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka z dwoma palnikami. Łazienka z umywalką, WC, prysznicem. Kamienica położona jest zaledwie 5 min. na piechotę od Rynku Głównego i ok. 20 min. od dworca PKP, przystanek tramwajowy – 50m. Recepcja oddalona jest o 5 min. W pobliżu znajdują się również dwa płatne parkingi strzeżone oraz sklep całodobowy. Atrakcyjne położenie tego mieszkania umożliwia w ciągu kilku minut dotrzeć do najważniejszych zabytków i atrakcji starego Krakowa. Klucze do apartamentu odbiera się w Recepcji Głównej przy ul. Karmelickiej 11/4.

Zaplecze konferencyjne

Gastronomia

Hotel Apartamenty Janexim Garbarska Kraków zaprasza / Doba hotelowa w hotelu Apartamenty Janexim Garbarska Kraków ropoczyna sie o godzinie 14:00:00 a konczy o 12:00:00. / GWarantujemy, iz Hotel Apartamenty Janexim Garbarska Kraków jest warty odwiedzenia.